Červenec 2008

Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon

25. července 2008 v 22:23 | Evelyn |  Novinky
Na nově se 9.8. v 00:15 můžete podívat na horor s Williamem Sadlerem.
Záchrana světa před nadvládou pekelných sil leží na bedrech jediného muže.Otevře se těžká kovaná brána, kamera prolétne temnou zahradou, proplíží se zpustlým domem a zamíří do rozlehlé podzemní krypty. Její osobitý strážce vám tentokrát nabídne mnohem víc než obvykle. A to strhující celovečerní horror.Bojovník hájící barvy dobra tentokrát nevypadá jako chrabrý rytíř s tváří anděla. Spíš jako špinavý, zarostlý, unavený štvanec. K jeho dalšímu nerovnému střetnutí se zlem dochází ve zchátralém motelu a nedobrovolnými účastníky se stávají všichni jeho obyvatelé, tvořící téměř tradiční vzorek americké obyvatelstva. Poněkud prázdná krasavice a její samolibý, patřičně podlý a zbabělý milenec, který zkazí co může, rázná majitelka motelu, starý ochlasta, malá holčička, dobrácký polda, křehká černá dívka, pracující v motelu jako uklízečka. Ani jeden z nich zpočátku netuší, kdo z obou nových příchozích mluví pravdu a hájí barvy dobra. Pozice se však velmi rychle vyjasní stejně jako předmět, o který se hraje. Vzácný flakón s posvěcenou krví, který je klíčem k otevření pekelných bran.

Bezstarostně

25. července 2008 v 22:17 | Evelyn |  Novinky
Na HBO 2 bude v 00:30 film s Colinem Hanksem bezstarostně.
Hrdina americké komedie Wiley najde v kuchyni lidské prsty a spolu s kamarádem se snaží rozluštit jejich tajemství. Při pátrání v Los Angeles narazí na řadu podivínů a dostanou se do nečekaných situací. V hlavní roli Colin Hanks, syn slavného Toma Hankse.Americká komedie režiséra Petera Spearse představuje Colina Hankse, syna slavného amerického herce Toma Hankse, zajímavé roli Wiley Rotha. Mladík najde jednou v noci v kuchyni několik lidských prstů, což musí být dílo neznámého šílence. Spolu se svým kamarádem se snaží rozluštit toto tajemství a při pátrání v Los Angeles se setkává s okultisty, neúspěšnou policií, tajemnými sousedy, kteří zřejmě fetují, s podivínským otcem Rothem a s Cheryl, která má devět prstů a možná by se mohla stát dívkou jeho snů.

Princ Valiant:Boj o Excalibur

25. července 2008 v 22:13 | Evelyn |  Novinky
2.8. bude na Nově ve 14:00 film s Katherine Heigl.
Mladý hrdina bojuje proti vikingským nájezdníkům, zachraňuje milovanou princeznu a také ukradený meč krále Artuše.V dávných dobách vládl na hradě Camelot král Artuš se svými odvážnými rytíři kulatého stolu, kteří konali jeden hrdinský čin za druhým a když zrovna měli chvilku volno, pořádali na hradě velkolepé turnaje, k radosti obyvatel hradu a také mladé velšské princezny Ilene, která je na hradě hostem. Ona je za potěchou pro mladého nezkušeného Valianta, panoše Sira Gawaina, který ji z uctivé vzdálenosti zamilovaně sleduje. Když se princezna musí vydat domů, aby se provdala za prince Arna, Valiant se nabídne, že ji bude doprovázet, vydávaje se za rytíře, Sira Gawaina. Mezitím se Artušova sestra, zlá kouzelnice Morgan le Fey, spojí s barbarským tyranem Sligonem, vládcem vikingský říše Thule, a přesvědčí ho, aby ukradl Artušovi jeho meč Excalibur, což způsobí králův pád a umožní Sligonovi ovládnout jeho zemi. Tyran vyšle své muže v čele se svým surovým psychopatickým bratrem Thagnarem, kterému se skutečně podaří zmocnit legendárního meče. V království propuká zmatek, ale Valiant má vlastní problémy. Někdo se pokouší unést princeznu a Valiant si musí poradit v řadě šarvátek, mimo jiné s tajemným chlapíkem, který žije v jeskyni plné pokladů. Když se mu nakonec podaří princeznu dopravit domů, musí se ještě utkat v souboji se žárlivým princem Arnem. Nakonec se však přece jen dozví, co se v jeho zemi děje a doprovázen Arnem a do brnění oblečenou Ilene se vydají do vikingského tábora, kde je jako zajatec držen jeden z rytířů kulatého stolu. Barbaři je však přemohou, zabijí Arna, zmocnit se Ilene a Valianta nechají ležet v domnění, že je mrtev. Zachrání ho záhadný muž z jeskyně, který se představí jako Boltar Thule a prozradí Valiantovi, že je ve skutečnosti oprávněným dědicem království Thule, posledním potomkem vznešené královské dynastie svržené Sligonem. Boltar je připraven pomoci mu vrátit se do země svého původu a vznést oprávněný požadavek na to co mu patří a oznamuje mu, že za hranicemi už na jeho příjezd čeká exilová armáda, připravená vyrazit do boje pod jeho velením. Cestou se k nim dostane zpráva, že Sligon je mrtev, zavražděn Thagnarem, který se chce zmocnit trůnu, a také Sligonova harému, do něhož byla uvržena také Ilene. Morgan le Fey se pokusí zlákat Valianta k uzavření spojenectví, ale ten odmítne a když v čele věrných se vydá zachránit princeznu, dobýt zpět trůn, na který má dědičné právo a získat pro Artuše zpět jeho meč.

Fakta

25. července 2008 v 19:21 | evelyn |  Majandra Delfino
Její oblíbené barvy jsou:tmavě fialová, mechově zelená a čokoládová.
Miluje sushi.
Její oblíbené postavy z Six feet under (Odpočívej v pokoji) jsou Ruth a Claire.
Je fanynka Portishead, Björk, The Beatles and Nine Inch Nails.
Lhala o svém věku když byla na konkurzu Roswellu.
Je velkou fanynkou 'My So-Called Life' .
Je vdaná za svého kolegu z Roswellu Devona Gummersalla (Sean DeLuca).
Její oblíbený ,,brouk" je John.
Její oblíbený herec je Johny Depp.
Její oblíbený režisér je Tim Burton.
Je z poloviny Venezuelka a z poloviny Kubánka.

Celesta ve městě

25. července 2008 v 19:00 | evelyn |  Novinky
Tuhle neděli bude na Nově ve 13:15 film s Majandrou.
O co jde?
Šedá maloměstská myška najde v New Yorku práci, sebevědomí, spoustu svérázných přátel a samozřejmě... lásku.Celeste Blodgett je studentkou žurnalistiky, která působí jako šedá myška. Poněkud staromódní v oblečení, názorech i chování. Právě se stěhuje z rodného Bangoru ve státě Maine do New Yorku, protože dostala práci u významných novin New York Examiner. Je připravená dobýt svět, její nadšení však rychle zchladí nejprve zjištění, že nebude reportérkou, ale pouze archivářkou s minimální šancí na opravdovou novinařinu a poté, že její báječný nový byt je ve skutečnosti malá zchátralá díra. Naštěstí i v tom zklamání ji potká kousek štěstí v podobě souseda Kylea Halleye, který je bytovým architektem a pomůže jí ten brloh proměnit v příjemně obyvatelné místo. Stejně jako se proměnil její byt, potřebovala by se proměnit i ona sama, pokud má vykročit za svým snem stát se úspěšnou novinářkou. V tom jí nečekaně pomůže její homosexuální bratranec, který si teď nechá říkat Dana Harrison. Ten jí slíbí, že ji zasvětí do zvyklostí a života ve velkoměstě a samozřejmě jí pomůže s její módní "přestavbou". Své slovo dodrží a za pomocí přátel z travesti show s sympatické Moniky, dívku promění z brýlaté venkovské myšky v atraktivní dračici, dokonale připravenou na denní i noční společenský život New Yorku. S novou odvahou a novým sebevědomím se vrhá do života a milostných avantýr. Nejprve se dá dohromady s Kylem, ale doufá, že zapůsobí na svého šéfa Mitche Tanzera, který má údajně slabost pro ženskou část redakce. Ten sice souhlasí, že si její texty přečte a dokonce je pochválí, jedním dechem však Celeste oznámí, že by nebylo etické, aby je kvůli jejich vztahu použil v novinách, které edituje. K tomu, aby Celeste dosáhla svého, zjevně potřebuje ještě něco navíc.

...zvířata

20. července 2008 v 18:29 | Evelyn |  Herci a....

Fotečky

20. července 2008 v 15:55 | evelyn |  Elizabeth "Liz" Parker
Immagine:Liz wearefamily.jpg

Leaving normal

20. července 2008 v 15:50 | evelyn |  Fotky

Obrázek

19. července 2008 v 10:51 | evelyn |  Maria DeLuca

1. a 2. série

19. července 2008 v 10:45 | evelyn |  Download

Katherine bez make-upu!

18. července 2008 v 17:41 | evelyn |  Katherine Heigl
No..děs běs
Katherine Heigl Boobs Katherine Heigl BoobsKatherine Heigl Boobs

Shiri bez make-upu!

18. července 2008 v 17:40 | evelyn |  Shiri Appleby

Katherine

14. července 2008 v 19:47 | evelyn |  Animace

Páry

6. července 2008 v 23:14 | Siky |  Animace

Majandra

6. července 2008 v 14:05 | evelyn |  Wallpapers

Krásná Katherine: Manžely mi schvaluje matka

6. července 2008 v 11:53 | evelyn |  Katherine Heigl
Osmiletá Jane na své první svatbě nervózně sleduje, jak se schyluje k průšvihu. Mladší sestra nabírá na toaletě do pláče, protože se jí nedaří uvázat příšerně dlouhou mašli do vlasů, zatímco vyděšená nevěsta by si tu mašli nejraději hodila, protože jí těsně před obřadem praskly šaty v zadních švech. Vtom dostane důvtipná Jane nápad - zaplete mašli nastávající novomanželce do šatů, aby držely v celku.

Tenhle okamžik změní hrdince nové romantické komedie 27 šatů život. Stane se profesionální družičkou a organizátorkou svateb! Podobně postrčily sudičky k budoucí kariéře devětadvacetiletou Katherine Heigl, představitelku hlavní role. Za všechno mohla teta, která devítiletou neteř jednou požádala: "Vyrobila jsem nové sérum na konečky vlasů. Postavíš se mi prosím v obýváku ke krbu a zapózuješ na propagační letáček?"

Katherine nezaváhala a hned vystřihla několik smělých póz. Neotálela ani podnikavá příbuzná. Požádala rodiče o svolení a odnesla fotky talentované neteře do modelingové agentury. Trefila se do černého, agent po Katherine okamžitě skočil. Točila televizní reklamy a pózovala třeba pro teenagerský časopis Seventeen.

Pak si v roce 1992 jako čtrnáctiletá poprvé přičichla k filmu a s modelingem byl konec. Získala malou roli ve filmu That Night, o rok později zazářila ve filmu Stevena Soderbergha King of the Hill a definitivně ji pro filmování získal Gérard Depardieu, jehož třináctiletou dceru si zahrála v komedii Můj táta hrdina.

Svému filmovému otci v tomhle francouzském remaku zavařila na spoustu trapasů, když se na prázdninách u moře vydávala za jeho milenku, aby upoutala pozornost místního mladíka. Svou pubertální slávu komentuje s rozpaky: "Stále slýchávám od mužů lichotky jako ,sakra, vypadala jsi v těch tangách proklatě sexy', ale já s hrůzou dodávám: ,Proboha, vždyť mi bylo čtrnáct!'"

V roce 1995 se blýskne ve filmu Přepadení 2: Temné území po boku Stevena Seagala a pak jí život změní až kultovní seriál Chirurgové. Znáte ji z komedie Zbouchnutá, v níž si střihne smolařku, které se kariéra začne konečně rozjíždět ve chvíli, kdy zjistí, že otěhotněla po úletu s největším tragédem, jakého kdy potkala. K těmhle rolím ale šlapala Katie pomalým krokem. "Slávu jsem nezískala ze dne na den, a tak si jí víc vážím," tvrdí.

Na tiskové konference přichází zásadně zpocená a rozesmátá. "Víte, zrovna letím z fitka!" prohlašuje hrdě a vzápětí na sebe spiklenecky práskne: "Kdybych nepracovala u filmu, rozhodně bych o stroje v posilovně ani nezavadila! Jenže vypadat dobře bohužel potřebuji, když chci získat slušnou práci. Narostly mi totiž boky a zadek včetně celulitidy!"

Dodává, že si někdy připadá hodně sexy a ve skvělé kondici, ale jindy by po ránu raději zalezla do pravěké jeskyně a s nikým nemluvila.
Katherine Heigl
Osmiletá Jane na své první svatbě nervózně sleduje, jak se schyluje k průšvihu. Mladší sestra nabírá na toaletě do pláče, protože se jí nedaří uvázat příšerně dlouhou mašli do vlasů, zatímco vyděšená nevěsta by si tu mašli nejraději hodila, protože jí těsně před obřadem praskly šaty v zadních švech. Vtom dostane důvtipná Jane nápad - zaplete mašli nastávající novomanželce do šatů, aby držely v celku.

Tenhle okamžik změní hrdince nové romantické komedie 27 šatů život. Stane se profesionální družičkou a organizátorkou svateb! Podobně postrčily sudičky k budoucí kariéře devětadvacetiletou Katherine Heigl, představitelku hlavní role. Za všechno mohla teta, která devítiletou neteř jednou požádala: "Vyrobila jsem nové sérum na konečky vlasů. Postavíš se mi prosím v obýváku ke krbu a zapózuješ na propagační letáček?"

Katherine nezaváhala a hned vystřihla několik smělých póz. Neotálela ani podnikavá příbuzná. Požádala rodiče o svolení a odnesla fotky talentované neteře do modelingové agentury. Trefila se do černého, agent po Katherine okamžitě skočil. Točila televizní reklamy a pózovala třeba pro teenagerský časopis Seventeen.

Pak si v roce 1992 jako čtrnáctiletá poprvé přičichla k filmu a s modelingem byl konec. Získala malou roli ve filmu That Night, o rok později zazářila ve filmu Stevena Soderbergha King of the Hill a definitivně ji pro filmování získal Gérard Depardieu, jehož třináctiletou dceru si zahrála v komedii Můj táta hrdina.

Svému filmovému otci v tomhle francouzském remaku zavařila na spoustu trapasů, když se na prázdninách u moře vydávala za jeho milenku, aby upoutala pozornost místního mladíka. Svou pubertální slávu komentuje s rozpaky: "Stále slýchávám od mužů lichotky jako ,sakra, vypadala jsi v těch tangách proklatě sexy', ale já s hrůzou dodávám: ,Proboha, vždyť mi bylo čtrnáct!'"

V roce 1995 se blýskne ve filmu Přepadení 2: Temné území po boku Stevena Seagala a pak jí život změní až kultovní seriál Chirurgové. Znáte ji z komedie Zbouchnutá, v níž si střihne smolařku, které se kariéra začne konečně rozjíždět ve chvíli, kdy zjistí, že otěhotněla po úletu s největším tragédem, jakého kdy potkala. K těmhle rolím ale šlapala Katie pomalým krokem. "Slávu jsem nezískala ze dne na den, a tak si jí víc vážím," tvrdí.

Na tiskové konference přichází zásadně zpocená a rozesmátá. "Víte, zrovna letím z fitka!" prohlašuje hrdě a vzápětí na sebe spiklenecky práskne: "Kdybych nepracovala u filmu, rozhodně bych o stroje v posilovně ani nezavadila! Jenže vypadat dobře bohužel potřebuji, když chci získat slušnou práci. Narostly mi totiž boky a zadek včetně celulitidy!"

Dodává, že si někdy připadá hodně sexy a ve skvělé kondici, ale jindy by po ránu raději zalezla do pravěké jeskyně a s nikým nemluvila.

"Chráním přátele."

Slavnostní předávání Zlatých glóbů za rok 2007. Parta aktérů ze seriálu Chirurgové si kráčí na pódium pro hlavní cenu v jejich kategorii. Vtom jednoho z herců, T. R. Knighta, který teprve před dvěma měsíci veřejně promluvil o své odlišné sexuální orientaci, hlasitě označí další hvězda vítězné show, Isaiah Washington, za buzeranta. Do trapného ticha se ozve naštvaná Katie a rozpoutá slovní bitku za obranu kolegy. Její výroky září už druhý den z titulních stránek novin.

"Prostě jsem měla upito a zvítězila drzost," vysvětluje později rebelka. Připouští, že zariskovala, protože producenti seriálu si přáli, aby tým působil na veřejnosti sehraně. "Když jsem otevírala pusu, říkala jsem si: ,Zmlkni, prosím, zmlkni!' - ale nemohla jsem už přestat. Téma mě naprosto rozvášnilo!"

Když po skandálním ceremoniálu vystřízlivěla, popsala celý incident takto: "Kdo mě zná, ví, že mám vždycky svůj názor! A chráním své přátele!" Reputaci jí zmíněný večer nevydařených Glóbů nepošramotil, protože ještě v témže roce si odnesla z podobného ceremoniálu cenu Emmy za roli doktorky Izzie Stevensové v seriálu Chirurgové.

"Vejdu se do šatů?"

Ve svém posledním filmu 27 šatů ukazuje Katie novou tvář. Její postava Jane celý život zařizuje, aby se vdaly ostatní, a úplně zapomíná na své štěstí. Tedy dokud jí přes cestu nepřeběhne přidrzlý novinář Kevin (James Marsden), píšící články o svatbách.

Kvůli natáčení radikálně zkrátila blond hřívu a změnila také barvu na myší hnědou. "Nejraději bych se rovnou ostříhala nakrátko a vyrazila mezi lidi v opravdu krátkém, punkovém účesu!" ozvala se rebelsky.

A možná proto si ji k oltáři dovedl rocker Josh Kelley. Prosincovou svatbu pojala dvojice jako luxusní vánoční večírek. "Je to důležitá událost, kterou jsme dali najevo, co si myslíme o našem svazku. Jedno mě ale děsilo dlouho předem: jak zhubnu do těch bílých svatebních šatů!" svěřila se herečka v televizní show Oprah Winfrey.

Katie se do podmanivého rockera Joshe zamilovala před třemi lety doslova na první poslech. Potkala se s ním na pláži Venice a on ji sbalil na svůj videoklip. "Toho pravého poznáte tak, že se líbí vaší matce a jeho rodiče se k sobě chovají podobně jako ti vaši. A především zbožňujete oba stejnou muziku! Josh mi vpadl do života nečekaně - a to je nejlepší. Najednou mi došlo: ,Bože, máš před sebou chlapa, kterému můžeš věřit, i kdybys byla v průšvihu!'"

V manželství je podle ní hned po sexuální přitažlivosti nejdůležitější vzájemná důvěra. Cosmu se Katherine exkluzivně svěřila: "Mezi mnou a mým manželem jiskří neuvěřitelná chemie. Cítím se s ním desetkrát víc v bezpečí než před sňatkem. Ať pracuji na dvě stě procent, nebo dělám doma Joshovi striptýz, naše pouto se po svatbě upevnilo."

Věří, že kariéra a mateřství na plný úvazek mohou kráčet úspěšně ruku v ruce. A to teď rozjíždí ještě další aktivity. Nejenže ve filmu 27 šatů zabodovala hitem Benny and the Jets, který opilá pěje na barovém pultu, nedávno také podepsala exkluzivní smlouvu se značkou Nautica jako nová tvář vůně My voyage. "Najednou se mi otevírají dříve zavřené dveře," popisuje své pocity herečka, která celý život dře, aby si jednou nemusela vyčítat, že její životopis připomíná řetězec promarněných příležitostí.

Když ale stočíte řeč na slávu, trochu se zakaboní a postěžuje si, že si kvůli neustálému zájmu médií nemůže dovolit ani trochu chybovat. Nejhorší vlastnost? Kouření. A nejlepší? "Vážím si sebe za to, že umím být laskavá. A rozesmát lidi."

I ona však už poznala, jaké je dostat od osudu pořádnou ránu. Když jí bylo osm, zemřel její patnáctiletý bratr na následky automobilové havárie a rodina s bolestí zvažovala, zda má darovat jeho orgány. "Tehdy jsem pochopila, že v životě je především důležité vážit si daru žít. Nasměrovalo mě to, abych slávu dokázala využít ku prospěchu ostatních, třeba i tím, že jim veřejně vysvětlím význam darování orgánů," objasňuje, jak se dostala k charitativnímu působení.

"Na mejdany mě neužije. Pletu."

I když v blonďaté divě občas probublá rebelská krev, volný čas tráví nejraději domácí idylou. "Prožívám týdny, kdy jsem zavalená prací, ať už natáčením, nebo rozhovory. A pak mám klidové období. Mému obýváku vévodí obří gauče, pohodlně se na ně usadím, na klín mi hupsnou čtyři psi a já si čtu. A pletu! Když můžu strávit den s manželem, udělám to, protože taková příležitost se nenaskytne příliš často. Dáme si pohodovou dlouhatánskou snídani, zajdeme do kina nebo usrkáváme koktejly v baru. Na kluby a mejdany mě moc neužije. Na koncertech Joshovy kapely ale samozřejmě nechybím!"

První řada

6. července 2008 v 11:42 | evelyn |  Hudba
1.1 Pilot


Starfly - "Crash & Burn"
Sarah McLachlan - "Fear"

Eleventeen - "Let's Go for a Ride"

Living In Question - "My Mother Was a Sun Worshipper"

The Hippos - "Shake It Up"

Hexx - "Hallucination Generation"

Dave Matthews Band - "Crash Into Me"
Episode 1.2 The Morning After
http://www.roswell-planet.de/screenshot/1.staffel/102/thumbs/15.jpg

James William Hindle - "Doubt"

Electrostatic - "Shine"

Loni Rose - "I Never Thought That You Would Come"

Episode 1.3 Monsters
http://episodes.bittersweetblue.net/main/monsters_th.jpg
Christina Aguilera - "Genie in a Bottle"

The 88 - "All the Same"

The 88 - "Hate Me"

Kevin Bowe - "Ordinary Life"


Episode 1.4 Leaving Normal
http://www.theddd.net/ln/ln54.jpg
Black Toast Music - "Where It's At"

James William Hindle - "Leaving Trains"


Episode 1.5 Missing
http://www.antarians.com/galleries/roswell/s1stills/missing12.jpg
The Waking Hours - "Almost Nearly There"

Goldo - "Feedin' On The Pain"
.
Glen Phillips - "Darkest Hour"


Episode 1.6 285 South
http://episodes.bittersweetblue.net/main/285south_th.jpg
Euphoria - "Wait For You"

Skycopter 9 - "Cosmic Explosion"

Keith Kohn - "Black Vanilla"

Julie Wood - "Imaginary Girl"


Episode 1.7 River Dog
http://lost.roswell.pl/images/odcinki/river-dog.jpg
Rip Tide Music - "Sinking Ship"

Dispatch - "Time Served"

Morphic Field (Keith Kohn) - "Loves Deadly Touch"


Episode 1.8 Blood Brothers
http://www.antarians.com/roswell/episodeguides/images/bloodbro.jpg
Communique - "Cross Your Heart"

Bleach - "Broke In The Head"
weaklazyliar - "The Story of My Life"

Episode 1.9 Heat Wave
http://www.antarians.com/roswell/episodeguides/images/heatwave.jpg
Morphic Field - "I Won't Lie to You"
James William Hindle - "Come Down Slowly"

Dive Index - "Middle Man"

Save Ferris - "Let Me In"

Extreme Music - "Club Asia"

Heiruspecs -"Meters"

Steve Reynolds - "Satellite"


Episode 1.10 The Balance
http://www.antarians.com/roswell/episodeguides/images/balance.jpg
Mustard Seeds - "Coming Up Roses"
Jackpot - "Hide In The Frequency"

Chris Heifner/Hefshil - "Yesterday"

Dan Mackenzie - "Don't Even Start"

Gigolo Aunts - "Only You"

weaklazyliar - "Again"

Episode 1.11 The Toy House
http://www.antarians.com/galleries/roswell/s1stills/toyhouse.jpg
Hutch - "Turn It Around"

Counting Crows - "Amy Hit the Atmosphere"

RubberSideDown - "Hot Wheels a Go Go"

Alexi Murdoch - "Song For You"

Joya - "Sumthin Ain't Right"

Communique - "Annabelle"


Episode 1.12 Into The Woods
http://lost.roswell.pl/images/odcinki/into-the-woods.jpg
Allergic - "Slippin'"

Athenaeum - "Banana"

Communique - "Evening In The City"
Thomas Anderson - "You Surprize Me"


Episode 1.13 The Convention
http://www.voyager.cz/download/images/roswell113-pozdrav.jpg
Manplanet - "I, Robot"

Raging Honkies - "Alien"

Astronaut Wife - "Flying Saucer"

Bree Sharp - "Galaxy Song"

Hypnogaja - "The Spaceman"

Sherstin - "Lucky"


Episode 1.14 Blind Date
http://www.fortunecity.com/lavender/poitier/92/2cb40f00.jpg
Bleach - "Heartbeat"

The Belles - "Never Said Anything"

Elusive - "How Long I Waited"

Relient K - "Falling Out"

Buva/Sandstrom Thomas - "The Things That You Do"

Thomas Anderson - "Holiday"

Majandra Delfino - "In The Air Tonight"


Episode 1.15 Independence Day
http://lost.roswell.pl/images/odcinki/independence-day.jpg
Highwater Rising - "Life in Three Parts"

The Get Set - "Big Nothing"

Neva Dinova - "Did You Disappoint Your God?"


Episode 1.16 Sexual Healing
http://www.joanderson.com/sexualhealing1.jpg
Last Days of April - "All Will Break"

Rebecca Lord - "After All This Time"

Evan Olson - "Ticking Away"


Episode 1.17 Crazy
http://www.antarians.com/roswell/episodeguides/images/crazy.jpg
Erin McKeown - "Slung-Lo"

Renee Stahl - "Above Beside Below"

Lori Denae - "Kinda Wanna"

Treble Charger - "What You Want"

Athenaeum - "On Her Way"

Wayne Wesley Johnson - "Rumba Azul"

Julie Wood - "Open My Eyes"


Episode 1.18 Tess, Lies, and Videotape
http://www.antarians.com/roswell/episodeguides/images/tlv.jpg
Bloom - "Love Minus Zero"

Allergic - "The End Of Days"

The Tories - "Greatest Foe"

Episode 1.19 Four Square
RubberSideDown - "Some Other Place"

Bullets of Orange - "Girl"


Episode 1.20 Max to the Max
http://theddd.net/images/scaredmax.jpg
The Get Set - "I Feel Free"

Jettared - "A Conversation With The Past" (formerly titled "Unsaid")
Athenaeum - "On Her Way"

Luna Halo - "Aliens"

Curtis Skelton (singer), Jim Latham (composer) - "Master of Ceremonies"

1.21 The White Room
http://www.antarians.com/galleries/roswell/s1stills/whiteroom2.jpg
Hypnogaja - "Nothing Box"

1.22 Destiny
http://www.antarians.com/galleries/roswell/s1stills/destiny5.jpg
Dido - "Here with Me"

Ash-Shining light

5. července 2008 v 17:34 | evelyn |  Download

Soundtrack

5. července 2008 v 17:28 | evelyn |  Soundtrack
01. Dido - Here With Me (Theme From Roswell)
02. Sense Field - Save Yourself (9.01 Version)
03. Ivy - Edge Of The Ocean (Duotone Mix)
04. Coldplay - Brothers and Sisters
05. Ash - Shining Light
06. Sarah McLachlan - Fear (Hybrid's Super Collider Mix)
07. Zero 7 - Destiny
08. Travis - More Than Us
09. Sheryl Crow - I Shall Believe
10. Doves - Blackbird
11. Stereophonics - Have A Nice Day
12. Dido - Here With Me (Chillin' With The Family Mix)

Anketa-Nejlepší pár

4. července 2008 v 21:02 | evelyn |  Roswell
Max a Liz:
Max a Tess:
Maria a Michael:
Michael a Isabel:
Isabel a Alex:
Isabel a Jesse:
Kyle a Liz:
Kyle a Tess:
Jim a Amy:
Liz a Sean:
Kyle a Isabel: